En Çok Oynanan 10 Pragmatik Play Slot Oyun Listesi

En Çok Oynanan 10 Pragmatik Play Slot Oyun Listesi

Wolf Gold Slot – % 96.01 RTP

Standart bir 5 makaralı, 25 ödeme çizgili oyun olan Wolf Gold adlı başarılı Pragmatik Oyna çevrimiçi slotları, kayalık bir kanyon arka planı ve yıldızlı gökyüzü ile tamamlanan bir Kızılderili temasına sahiptir. Oyunda ücretsiz çevirme, nakit geri ödeme ve üç aşamalı jackpot gibi özellikler bulacaksınız! Malta Oyun Otoritesi 2018’de Wolf Gold’u Yılın oyunu olarak ödüllendirmiştir.

Anlık oyun

Ruh hayvanının güzel çiziminin yanı sıra, oyun birçok şaşırtıcı özelliğe sahiptir. Ama en inanılmaz olanı “Paranın Yeniden Çevirilmesi” olmaktadır. Bu tetik tabanlı bir işlevdir ve etkinleştirmek için yapmanız gereken tek şey 6 ay sembolü almaktır. Bundan sonra, aylara çarpmaya devam ettiğiniz sürece sınırsız ücretsiz dönüş alabilirsiniz. Makaralardaki 15 pozisyonun hepsini aylarla doldurmayı başarırsanız, Mega Jackpot’u alırsınız.

 

The Dog House – % 96.51 RTP

The Dog House slot oyunu, 5 çarklı, 20 ödeme çizgili bir oyundur ve büyük bir etkisi vardır. Çok yüksek volatilite ve eğlenceli bir deneyim sizleri bekliyor! Çünkü, köpekleri kim sevmez? Oyun, Sticky Wilds ve Free Spins dışında pek çok başka özellik sunmuyor, ancak kesinlikle size büyük kazanma şansı veriyor!

Anlık oyun

Köpek aşığı olsanız da olmasanız da oyun içinde iyi para ödeyen doberman’ı sevmeye başlayacaksınız. The Dog House slot oyununda doberman köpekleri ve üç vahşiye vurduğunuzda, bahsinizin 6 katına kadar kazanabilirsiniz, oyunu gerçek bir zevk haline getirmek sizin elinizde! Ücretsiz döndürme seviyesi de kazanmak için harika bir yoldur, 3 Scatter alarak girersiniz.

 

Chilli Heat – % 96.50 RTP

Pragmatik slotlar kesinlikle Chilli Heat Slot Machine gibi oyunlarla işleri nasıl daha sıcak hale getireceklerini bilirler. Bu Meksika temalı makinede 25 ödeme çizgisi var ve ücretsiz çevirmeler, geri ödeme ödülleri ve artan ikramiyeler gibi sıcak ödüller sunmaktadır. Vahşi semboller de harika Büyük zaferler kazanma fırsatı veriyor!

 

Anlık oyun

Chilli Heat yuvasının içindeki şeyler, özellikle Para kurtarma – Bonus seviyesine erişmek için ekranda 6 torba para almalısınız. Bu şekilde diğer her şey gitmiş olacak ve çantalarınızı koruyacaksınız, daha fazla çanta almaya devam ettiğiniz sürece sınırsız dönüş elde edeceksiniz, bu da sizi Büyük Ödüle götürecek!

 

Mustang Gold – % 96.53 RTP

Mustang Gold, bir Las Vegas makinesinin eski moda görünümü. Oyuna girdiğinizde kovboylar, atlar ve şerif rozetleriyle Vahşi Batı temalı bir arka plan bulacaksınız. Slot oyunu 25 ödeme çizgisine ve 5 makaraya sahiptir. Oyun, onu gerçek bir eğlence haline getiren bazı şaşırtıcı özelliklere sahiptir.

Anlık oyun

Mustang Gold’un en iyi özelliği, jackpot oyunu ortaya çıkarır. Size oyunun dört aşamalı büyük ikramiyesinden birini kazanma şansı verir. Bu özelliğin eğlenceli kısmı eylemin kendisidir – bir ekranda at nalı seçebilir ve verilen ikramiyeyi almak için üçünü eşleştirmeyi deneyebilirsiniz. Ücretsiz çevirmeler ve çılgın ekstralar da çok eğlencelidir ve büyük kazanın!

 

John Hunter & The Tomb Of The Scarab Queen – % 96.50 RTP

Eski Mısır’ı sever misin? Bu yeni Pragmatik Oyun slot oyununu oynamaya başladıktan sonra onu seveceksiniz. Başlığından da anlaşılacağı gibi muhteşem grafiklerle oyun, temasını eski Mısır’dan ödünç alıyor. Bu, bir dizi harika özelliğe sahip standart bir 25 ödeme hatlı slot makinesidir.

Anlık oyun

John Hunter’ın en iyi hikayelesi bu slot oyununda. Yeniden dönüşler ve para toplama bonusu. Yeniden dönüş, 6 altın bokböceği sembolü elde edilerek etkinleştirilir. Para Toplama Bonusu, makaralarınızda Altın ve Mavi Bok Böcekleri aldığınızda canlanan bir bonustur. İşin garibi, Altın Bokböcekleri için aldığınız ödüllerin tamamen rastgele olması!

 

Great Rhino Megaways – % 96.58 RTP

Pragmatic Play slot makinesinin sunduğu yeni Great Rhino Megaways Slot ile savanların kralı olun. Bu oyun, aynı satıcı tarafından saygı duyulan Great Rhino makinesinin yükseltilmiş versiyonudur. Slot makinesinin 6 makarası vardır ve 200704 kazanma yolu. Diğer tüm Megaways oyunları gibi, bu da çok değişken.

Anlık oyun

Bu tür değişken oyunlarda, bedava dönüşler gerçekten en önemli özelliktir. Bu Megaways oyunu ile birlikte free spin sınırsız kazanç çarpanları olmaktadır. Bu oyunda dört veya daha fazla scatter sembolü alarak kulelere giriyorsunuz. O zaman spin ve çarpma seçenekleri arasında seçim yapmanız gerekir – spin ne kadar büyükse çarpan o kadar düşük olur.

 

Wild West Gold – % 96.51 RTP

Vahşi Batı Altın Slot Makinesinin teması aslında bir Batı temasıdır. Yani Klasik tasarım, eski bir batı kasabasını ve onu çevreleyen eski binaları andıran bir arka plana sahiptir. Bu, Pragmatic Play oyununa göre ölçeklendirilmiş 40 ödeme çizgili bir slot makinesidir.

Anlık oyun

Bu oyunun en iyi özellikleri, Garantili ücretsiz dönüş seviyesi. Bu özellik size daha fazla esneklik sağlar. Ayrıca kazandığınız altın yıldız sayısına bağlı olarak 20’ye kadar ücretsiz dönüş kazanabilirsiniz. Hatta bahsinizin en az 10 katını almadıysanız, oyun, hissenizin 10 katı bir konsolidasyon ödülü sunar.

 

Jungle Gorilla -% 96.57 RTP

En iyi Pragmatik Oyun slotları listemizde 8. sırada yer alan Jungle Gorilla, orta volatilite ile çok basit bir oyun. Yeni oyunda 5 makara ve 20 ödeme hattı bulunuyor ve maalesef sadece bir özellik sunmaktadır. Ayrıca bu Slot oyunu, orman temalı güzel bir tasarıma ve ferahlatıcı bir müziğe sahiptir.

Anlık oyun

Aşırı basit oyun tarzı, tek bir özelliğe sahip olan harika bir slot oyunudur. Oyun, 5x ile sınırlı bir Vahşi Çoğaltıcı sunnaktadır. Bir altın goril sembolü düştüğünde, verilen yuvarlanma çarpanına birer birer eklenmektedir. Yine de bahis tutarınızın 500 katına kadar kazanabilirsiniz. Bu harika değil mi?

 

Hot to Burn – % 96.71 RTP

Meyveleri ve klasikleri sever misin? Güzel olacaksın Hot to Burn ile nostaljik yolculuk! Bu slot oyunu, klasik meyve sembolü temalı makinenin yükseltilmiş bir versiyonudur! Olabildiği kadar retro, oyun sadece 5 makara üzerinde 5 ödeme çizgisi sunmaktadır. Ama hata yapmayın, bu oyun yine de büyük ödüller sunabilir!

Anlık oyun

Diyetinize meyve eklemenin zamanı geldi mi? Çok fazla özellik ve ekstradan hoşlanmayan bir tecrübeliyseniz, bu oyun tam size göre! 7 şanslı sembolün tümü ile tam bir atış yapın. Bahsinizin 1000 katına kadar kazanabilirsiniz. Özellikle 5 ödeme hattı yuvası için bu çok büyük olmaktadır.

 

The Creat Chicken Escape – % 96.50 RTP

Pragmatic Play’in bu yeni çevrimiçi slot oyunu, inanılmaz bir grafik teması, özellikler ve hatta bir hikayedir. Harika tavuk kaçışına katılın ve ömür boyu kaçışlarını planlamalarına yardımcı olun! Oyunda 5 makara, 20 ödeme çizgisi ve çok sayıda interaktif bonus var!

Anlık oyun

The Creat Chicken Escape oyununda çok fazla bonus ve özellik var. Özellikle bir favori seçmek zor, ancak diğerlerinden farklı bir bonus seviyesi var! Üç sandık aldığınızda, oynamak için kalan dört bonusdan birini seçebileceğiniz “Gizli Tünel” seviyesine girersiniz. Hatta ödül çarkı hissenizin 500 katına kadar kazanabilirsiniz!